Η ΣΕΛΙΔΑ ΦΟΡΤΩΝΕΙ ...

Α.Σ. ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

O επίσημος Ιστότοπος του Συλλόγου μας
ΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ !
banner 1o διεθνες τουρνουα προμινι ευοσμος

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΕΘΝΕΣ FESTIBAL MINI BASKET ΠΟΥ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΙ Ο ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

banner 1o διεθνες τουρνουα προμινι ευοσμος

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   6/5/16     (PETAK  6/5/16)

ΓΗΠΕΔΟ 1    (TEREN  1)

11:00      ERMIS LAGADA –KRIS KROS PANCEVO

11:50     AETOS  KILKIS    -MLADOST  2

12:40     AIAS  EVOSMOS  -MEGA  LEKS  BEOGRAD

13:30    ERMIS LAGADA   -MLADOST   2

14:20    AETOS  KILKIS   -MEGA  LEKS

                                                                                                                                         

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ         6/5/16      (PETAK  6/5/16)

ΓΗΠΕΔΟ 2 (TEREN  2)       

11:00     MAXITES   PEFKON  -TRIVIC  BEOGRAD

11:50     N.REDESTOS   -AIAS   2006

12:40      N.REDESTOS-  TRIVIC   BEOGRAD

13:30     MAXITES   PEFKON  – AIAS  2006

14:20    AIAS  EVOSMOS-  KRIS  KROS  PANCEVO

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   6/5/16           (PETAK  6/5/16)

ΓΗΠΕΔΟ 3 (TEREN  3)                                   

11:00        A.S.ARIS  THESSALONIKI – ZEMUN  1

11:50         ATHLOS  ALEXANDRIAS  –     VARDAR   SKOPLJIA

12:40        ………………………………………………………………….

13:30       A.S.  ARIS THESSALONIKI  –  VARDAR  SKOPLIA

14:15    ATHLOS  ALEXANDRIAS  –       ZEMUN  1

    

ΣΑΒΒΑΤΟ    7/5/16    (SUBOTA)

ΓΗΠΕΔΟ 1 (ΤΕRΕΝ  1)

11:00     ERMIS  LAGADA     -MEGA  LEKS  BEOGRAD

12:00    Επίσημη  έναρξη  τουρνουά   (otvaranje  turnej)

12:40   AETOS  KILKIS  – KRIS  KROS  PANCEVO

13:20    ERMIS  LAGADA-  TRIVIC  BEOGRAD

14:10   AIAS  EVOSMU   -MLADOST  2

15:00   AETOS   KILKIS  – AIAS 2006

15:50    AIAS  EVOSMOS  -VARDAR  SKOPLJA

   

ΣΑΒΒΑΤΟ    7/5/16     (SUBOTA  7/5/16)

ΓΗΠΕΔΟ 2  (TEREN 2)

11:00    ATHLOS  ALEXANDRIAS –MLADOST  2

12:00    Έναρξη  του  Τουρνουά

12:30-13:30  επίδειξηπροπόνησηςαπότηνΣέρβικηΟμοσπονδία (pokazanja  treniga od minibasket  federacia  Srbija).

13:30 MAXITES  PEFKON  -MEGA  LEKS  BEOGRAD

14:20   ORFEAS SUROTI     –     ZEMUN  1

15:00   MAXITES  PEFKON  -KRIS  KROS  PANCEVO

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  7/5/16    (SUBOTA 7/5/16)

ΓΗΠΕΔΟ 3 (TEREN  3)

11:00     A.S.ARIS  THESSALINIKI  –KRIS KROS  PANCEVO

12:00     Έναρξη  τουΤουρνουά   

12:40     A.S.ARIS THESSALINIKI  — MLADOST 2

13:20     N. REDESTOS  –     ZEMUN  1

14:10    ATHLOS  ALEXANDRIAS –AIAS 2006

15:00    N.REDESTOS   -VARDAR SKOPLJA

15:50   ORFEAS SYROTI   –   TRIVIC  BEORGAD

Αφήστε μια απάντηση